| anonim_4396 a întrebat:

Deci prietenul meu a fost cu o tipa madalina ea avea 13 ani cand sa-u cunoscut el avea 17 emy pr meu statea cu ea asa la varjealadupa 8 luni de zile a realizat ca tine la ea madalina era virgina dar o facea anal si oral cu el dupa 1 ani si ceva de relatie ea la inselat el a suferit mult dar a iertato apoi au mai stt 1 an imp si ea iar la inselat cat timp au fost ei despartiti lui emy ii polacea de mine(nu eram impreuna atuni) dar mie nu prea si el s-a despartit de ea pentru mine a durat 2 ani pana sa accept sa fiu cu el dar faza e ca au atatea amintiri impreuna si frumoase si urate si el ma cam compara cu ea imi spne"si madalina imi spunea asta cand ma insela, si madalina facea asata cand nu stiu ce" si tot felul de chesti si m-am cam saturat sa ma compare cu eaangry. Si inca ceva ea il suna din 2in 2 zile si i spune ca il iubeste ca nu stiu ce...si m-am saturat imi e frica sa nu ma paraseasca pentru ea adica 2 ani si ceva impreuna si ataea amintiri si cheti intre ei e ceva...noi avem doar 3 luni imp si imi e asa d frica sa nu se imapace cu ea el imi spune ca nu o mai iubeste si ca nu se mai impaca cu ea pentru ca la inselat de 2 ori si chesti gen dar pr meu e ffff orgolios si eu cred ca tot mai simte ceva pentru ea dar nu se impaca cu ea din orgoliu si acum vreo saptamana eram cu prietenul meu si ne plimbam de mana si am trecut pe lanaga ea si eu l-am luat pe pr meu si l-am sarutat si tipa a lesinat el s-a uitat laea in greata i-a dat 2 palme si am plecatlaughing el imi jura ca ma iubeste pe mine in 3 luni mai mult de cat a iubito pe ea in 2 ani. Cat era cu ea el se dadea la mine ne cunoastem de 4 ani si de 3 ani se tine dupa mine adica sa desp de ea ca sa fie cu mine nu stiu ce sa cred voi ce credeti?

P. S -scuzati greselile da nah sunt corigenta la romanalaughing

4 răspunsuri:
| tremurici a răspuns:

Ce prostie...2 praste se bat pentru un baiat destept happy cum *** sa ii faca oral si sa o faca anal la 13 ani? ai aflat de la ea sau ti-a zis prietenul ca sa ii faci si tu? happy

| AdiDassler a răspuns:

:O prin ce a trecut aia la 13 ani...:O

| belieber4ever a răspuns:

Pai nu cred ca o sa se despart a de tine dar baieti nu sunt previzibili.fi tare oricum incearca sa o faci de rahat in fata lui si ai scapat de ea pentru totdeauna!

| bogdann_5367 a răspuns:

Cred ca e vrajeala tot ce ai zis mai sus.