| Angel977 a întrebat:

Am doua intrebari pentru fete:1.Va plac baietii cu parul scurt sau cu parul lung.2.Va plac baietii cu parul brunet sau blond.

Răspuns Câştigător
| alleecsandra a răspuns:

Ador baietii cu parul scurt si culoarea parului de la sate deschis la brunet!
urasc blonzii\roscatii cu ochi albastrii
sper sa nu jignesc

34 răspunsuri:
| onutsaaa a răspuns:

Scurt, brunet si cu ochii albatriiiiiiiiiiiiii love struck

| Pati_8648 a răspuns:

1.depinde de fata. unora nu le sta bine cu parul lung(desi e hot) 2.clar brunettttt

| Tyrra a răspuns:

Baietii cu parul lung clar! Au o doza de ambiguitate, filosofie, au ceva special pentru mine. Bine nu toti...Nu ma interseaza culoarea parului.

| LautarusCatalina a răspuns:

Cu parul scurt si brunet.

| ciupi23 a răspuns:

De ce toti urasc aproape baietii cu parul blond? si ii prefara cu cei cu parul saten cu ochi albastri ...eu zic ca cei cu parul blond si cu ochii albastri pot cuceri mai multe fete si sunt mult mai atragatori.parerea mea