| g4mma a întrebat:

Intrebare pentru fete: va plac baietii cu parul lung sau cei cu parul scurt si frezati?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intrebare sexista

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde cum le sta; mie îmi plac, in general, cei cu parul scurt.

| Andwta a răspuns:

Scurt. Nu prea imi plac baieti cu par lung. Nici nu se mai observa care e baiatul si care e fata

| TheLifeIsGood a răspuns:

Sincer, nu imi prea pasa ce par are. Cunosc baieti foarte draguti cu parul lung, insa si cu parul scurt. Sunt baieti carora nu le sta pur si simplu bine cu parul lung/scurt... Nu am preferinte de genul asta...

| Anonim820 a răspuns:

Mi-e indiferent

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim820):

Tie iti plac aia bipolari ca tine. Macar taci rolling on the floor

| Anonim820 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maaa poate sa aiba handicap gradul 1, daca ma iubeste mi-e de ajuns laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim820):

Ca sa te placa pe tine clar trebuie grad 5 rolling on the floor. Psihic

| Anonim820 a răspuns (pentru anonim_4396):

E ok baa, daca ma iubeste laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim820):

O.o

| Anonim820 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))))))))
Ador reactia asta laughing))))