| Tudor1212 a întrebat:

Hey...cum va place parul la fete? Scurt sau mediu(pana la umeri) sau lung(peste umeri)? Brunet, saten sau blond? Drept, cret sau ondulat?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred ca conteaza asa de mult cum e parul. Poate de exemplu sa iti placa un par lung, blond si cret, dar sa nu se potriveasca absolut deloc persoanei care-l poarta. Crezi ca iti va mai place? Conteaza mai mult sa ii vina bine persoanei respective, sa o prinda. Sunt fete la care le sta mai bine cu parul scurt, iar altele la care le sta bine cu parul mai lung.

| RloveR a răspuns:

Lung, blond si drept sau ondulat :d

| enamel a răspuns:

Al meu e lung, saten si drept:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place, lung sau scurt.aranjat frumos, pieptanat si ingrijit.blond sau brunet cateodata si roscat dar natural nu vopsit.imi place si ala mai cret de la brau mai jos un pic.numi plac femeile cu barba sau paroase exagerat in zona intima.

| skarner a răspuns:

Eu iubesc fetele cu parul lung, blond si drept.winking

| Ascendent a răspuns:

Parul lung (peste umeri), de preferat saten, sunt nebun dupa parul ondulat.

| FlorYn_6833 a răspuns:

Lung, peste umar, blond si drept