| Alex_8669 a întrebat:

Am facut o piesa de dragoste. Asi vrea sa stiu daca va place...( Funda)
http://www.youtube.com/watch?v=sEPoCpzFr-A

7 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Te admir pentru ceea ce faci. Versurile sunt dragute, dar incearca sa le canti pe un ritm eu stiu... sa nu mai sune ca si cum spui o poezie. Ia si tu dp net negative si vezi ce`ti iese smug te asteptam cu ceva multttt mai ritmatbatting eyelashes big hug Succes!

| Mikiee a răspuns:

E foarte frumoasa. Cel putin verusrile sunt superbe

| Andiii a răspuns:

Asta ar trebui sa fie cantec? straight face

| ArtistiqueGS a răspuns:

Bravo dar spun acelasi lucru ca si marijuana. negative, alea alea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase versurilehappy...nu-ti face griji, o s iti gasesti si tu sufletul pereche, la momentul potrivit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate astea, cred ca versurile au nevoie de putina viata...happy

| MariusMarius96 a răspuns:

laughing)))))))))))))))) Doamne ce animal proast esti rolling on the floor, Piesa de dragoste auzi rolling on the floor