| Paşcu_Alina_2000 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu neprotejat,prima data cand am facut sex am facut-o cu prezervativ,iar atunci ma dezvirginat.
Mi-a spus sa am total incredere in el,pentru ca stie ce face, iar nu era prima data cu mine cabd face fara prezervativ.Nu a ejaculat, desii am asa un sentiment de frica.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa cum scrii, nu ai prea multi ani de scoala.Nu stii sa pui virgula unde trebuie.Prietenul tau neprotejat.Amuzant! Daca si el este ca tine, mi-e teama ca te lasa gravida.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta cum va jucati voi cu focul, ba fratilor mai bine dati 20-100 ron pe prezervative decat sa platiti cu viata viitorul si libertatea voastra odata cu nasterea plodului. daca nu a ejaculat esti ok nu ai ramas bortoasa, va meritati soarta

| Wihox a răspuns:

Pai as raspunde dar nu e nici o intrebare.
Am eu una.
Ai cumva 15 ani?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca partenerul tau este capabil sa-si coordoneze si sa controleze perfect ejacularea, atunci indiferent in ce perioada a ciclului tau menstrual au avut loc actele sexuale de dupa dezvirginarea protejata, probabilitatea aparitiei unei sarcini se poate exclude in mare parte/aproape in totalitate. Insa daca partenerul nu are experienta necesara si in plus daca tu in acel moment ai fost in perioada fertila pot sa existe premisele intr-un oarecate procentaj care sa faciliteze aparitia unei sarcini. Ar fi fost foarte bine daca partenerul tau ar folosi o metoda de protectie sigura cel putin in perioada de 5-6 zile in care esti fertila. In concluzie, pe baza datelor prezentate nu se poate da un raspuns concret, astfel ca momentan se pot emite doar niste pareri cu totul subiective cu privire la modul lui de a face sex. Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mereu poti controla cand ejaculezi si cand, iar daca ai ghinion si in lichidul preejacular ajunge un pic de sperma, atunci sunt sanse sa ramai gravida.

| MyLifeAsIli a răspuns:

Draga mea, probabilitatea sa ramai gravida e de 98%Nu se prea poate sa controlezi ejacularea si nici nu prea poate sa simta cand ejaculeaza deoarece e placerea foarte mare.Deci,s-ar putea sa avem un nepotel!