| anonim_4396 a întrebat:

Am încercat să am o relație cu o tipă la 30 de ani eu având 24.

Ei i-au decedat părinții pe rând și la vârsta pe care o am eu acum deja erau amândoi decedați.

A avut o copilărie traumatizantă ca mulți dintre noi aș îndrăzni să spun.

Făcea și face în continuare multe lucruri fără sens, am păstrat legătura, dar nu mai am o relație cu ea.

Mi-a spus de un tip cu care a fost anul trecut și a revenit luna trecută în țară, iar ea este înnebunită după el, spune că aparent o atrag nenorociții, că e uimită de cum face el sex.

Din ce mi-a povestit ea și conversațiile cu el pe care mi le-a arătat și așa mai departe, nu pare că ar fi vreun macho ci doar că e atașată de el emoțional.

M-a făcut curios lucrul ăsta și de ce să nu recunosc, mi-e ciudă cum de unii fac unele obsesii și de mine nimeni laughing

Eu din câte știu, este ceva subiectiv și e o chimie față de persoanele nocive pe care o resimțim datorită sentimentului de familiaritate.

Voi ce credeți?

Cel mai bun răspuns primește fundă!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mi-e ciudă. Ți-e ciudă fiindcă te ocupi de alții în loc să te preocupe persoana ta.
Din câte știi, știi greșit.

| anonimuIl a răspuns:

Caută una de maxim 20 de ani, nu mai mare.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Cand ești învățat cu raul,te duci spre rău nu spre bine.
În general, fetele sunt atrase de "bad boys".
Tu doar nu ai întâlnit ÎNCĂ fata potrivită.
Ai încercat sa ieși un pic din zona de confort? Adică sa cauți pe cineva la care nu te-ai uita in mod normal.
Dar apoi ești la vârsta la care sa te distrezi, sa experimentezi.
Fa-ti de cap, cu cap, pana la cap.

| Danny28 a răspuns:

N-are treabă felul cum a fost tratată de părinți. Aproape toate fetele sunt atrase de nenorociți, dar asta nu înseamnă că toate fetele au fost traumatizate de părinți. E în gena lor să se uite după bărbați duri care șterg cu ele pe jos, iar după să se plângă.

| SelenaTpu a răspuns:

Sa vezi când prinzi și tu obsesie și o să, înțelegi

| Andreiomul a răspuns:

Nu știu, sincer mi se pare că unor tipe le place mai mult să nu le respecți decât dacă ai Face-o, totuși nu înțeleg de ce. Așa rău am decazut ca societate.