| deutza a întrebat:

Am intrebat si ieri si mai intreb si azi.Cum se face masajul erotic la un baiat? Care e diferenta intre masajul erotic si cel normal?

Răspuns Câştigător
| DjKatalyno a răspuns:

Diferenta dintre masajul erotic si cel normal esti ca femeia/fata in cazul tau este intr-o vestimentatie mai lejera (chilotei tanga si sutien) si ca in masajul erotic bineinteles si baiatul este dezbracat. baiatul trebuie sa fie excitat de catre tine masajul din cate stiu eu se face cu sanii pe spatele baiatului se permite atingerea zonelor erogene dar nu exista contact sexual intre cei doi. Se incepe mai intai cu un masaj de relaxare... Sper ca te-am ajutat. Succes

1 răspuns:
| deutza explică:

DjKatalyno multumesc:* am citit nu stiu cate articole da n-am inteles prea multe dar acum tu m-ai lamurit mersi inca odata:*