| Al270 a întrebat:

Am nev de ajutor o fata ma urăște dar eu sunt nebun după ea

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a se schimba situatia si "relatia" existenta intre voi este infima. Dar spera in continuare deoarece cred ca stii si tu : se spune ca speranta moare ultima, dar super-optimistii o spun mai pe sleau ca speranta nu moare niciodata. Concluzia ....fii optimist. big grin

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Trebuie sa accepti situatia, nu poti sa o obligi sa te placa, ea nu te vrea, trebuie sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca.

| ToKen a răspuns:

Accepta situatia si gata.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Obisnuieste-te cu ideea. Dragoste cu sila nu se poate.

| Al270 explică:

Relația mea cu ea s a imbunatatit