| Dayaniss a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreu o melodie pentru cineva. eu nu o stiu de asta vreau sa ma ajutati sa o gasesc. in clip era la inceput o fata cu buzele mari rujata cu un roz strident par scurt si bruneta. apoi cica aceeasi tipa apare imbracata cowboy asa ceva, cu niste codite lungi [ parul` ]. Cred ca era manea sau ceva bulgareasca.

va rog dati linkul` puppy dog eyes. dau funda + vot claaar, la cel/cea care ma ajuta sa gasesc melodia si doar vot la restul`batting eyelashes

scuze de categorieee`. dar am nevoie de melodie crying

Răspuns Câştigător
| msyo a răspuns:

Lyana -oh oh. mai mult ca sigur asta e. sper ca te-am ajutat. pupicii:*