| abc123_5207 a întrebat:

Am nevoie de informatii despre vegetatia si fauna Marii Negre repede, dau funda big grin, multumesc!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

In MN sunt pesti, rechini care tot pesti sunt, delfini care sunt mamifere, crabi, scoici, melci, pisici de mare care nu sunt mamifere ca tot pesti sunt, ca vegetatie sunt algele, in special alge brune si alge rosii, iarba de mare. Am uitat de meduze si de alte nevertebrate, apoi mai sunt microorganismele, sporii de alge, ouale si puietul de la alte animale care formeaza fito- si zoo-planctonul. Si toti fac dragoste si sex.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Christina a răspuns:

Lenea asta e mare. Uite aici : http://www.referatele.com/......le-com.php

Good luck!

Răspuns utilizator avertizat
| JosCenzura a răspuns:

Exista Google! funda?laughing