| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie sa gasesc o persoana care sa ma inteleaga si sa ma asculte o pot gasi aici?

11 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Cred ca esti in locul potrivit. d3vyl_gatyta e idul meubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai rabdare vei gasi perosoana respectiva chiar aici...
iti urez succes, poate oi fi eu aceahee hee

| HBK a răspuns:

De gasit, ai putea. Dar crezi ca te poti increde in cineva, doar s-o cunosti virtual.Riscant ce vrei tu, dar incearca.

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Da, eu
kiss
Daca vrei

| Alisa a răspuns:

Aici toti suntem sa dam sfaturi si sa ajutam cum putem noi mai bine, cu o vorba buna pe toti cei care chiar au nevoie.

Bine ai venit!

| andreea69dea a răspuns:

Da. Poti sa spui ce ai pe suflet si sunt sigura ca multi o sa te ascultam si o sa te ajutam cu sfaturi, cum putem noi mai bine

| nicol20 a răspuns:

Sigur ca da uite idul meu nicoleta_fifi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neata...
Nu ai specificat ce esti ...baiat sau fata? sau " anonim" e de gen masculin? Cine vrea happy casam_roz :-).

| carmin a răspuns:

Bineinteles ca poti sa gasesti pe cineva cu care sa vorbesti si sa te inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie niciodatabatting eyelashes
cum tia fii soartalaughing straight face
dar crede-ma.sunt in aceaiasi situatie straight face

| eugem35 a răspuns:

Da sigur ia incearca