| numacun0sti a întrebat:

Am o intrebare! cu cat o virgina este mai relaxata, si mai excitata cu atat ea simte mai multa placere? adica prima partida de sex e partida in care si fata poate simti placere nu numai durere? dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, bineinteles, si ea poate simti placere. Cu atat mai multa, cu cat e mai excitata si relaxata. Depinde foarte mult de partener, abilitatile/pricepera lui, de sentimentele fetei fata de el si de mediul inconjurator.
Un pahar de vin rosu inainte poate sa faca minuni, iar daca mai adaugi si ceva muzica la reteta asta, veti avea o noapte de neuitat.
Succes!

P.S. Nu uitati de protectie!

4 răspunsuri:
| ema69 a răspuns:

Cel mai important e ca partenerul sa stie exact ce are de facut.Intradevar ajuta foarte mult sa fi foarte excitata insa la primul contact e destul de greu.Cat despre placere, ea vine pe parcurs odata cu experienta.Ce vreau sa zic e ca s-ar putea sa nu fi in al noualea cer in timpul primului act sexual, insa stai linistita ca toate se rezolva. Exerseaza cat mai mult si ai sa vezi cat poate fi de bine...(ATENTIE LA PROTECTIE)

| Ayna a răspuns:

Este intr-o oarecare masura adevarata afirmatia...
Chestia e ca cu cit fata este mai relaxata, cu atit durerea este mai mica.

| christinebubu a răspuns:

Da.
ideea e sa nu simta durerea f tare.
placerea vine dupa cateva contacte.
la inceput nu e o placere f mare.
si da, e adevarat.cu cat e mai relaxata si mai excitata durerea scade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar mereu frica impiedica "relaxarea"