| Robeeehh a întrebat:

Am o întrebare pentru băieți. Dacă ți se rupă ața penisului te doare sau doar curge sânge? Dacă este prime varianta cât de mult date doare?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea este suportabila. Nu a murit niciun baiat din acest motiv. Insa este indicat, recomandat, de preferat ca acest ''proces'' sa nu se produca niciodata in mod intentionat. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Te doare dar si curge sange. De preferat ar fi sa nu se rupa ata niciodata. Sa ramai cu ea intacta toata viata. Cei carora li se rupe ata inseamna ca au penisul bolnav.

| NotNamed a răspuns:

Depinde in ce circumstanțe o rupi. In cel mai bun caz este o durere putin mai mult decat suportabila dar poate sa te și usture de îți vine sa ti.o tai.