| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problemă.
De mic mi-au plăcut desenele animate cu supereroi si desi o să spuneți că sunt un ciudat când am crescut si am descoperit masturbarea am început să o fac pe materiale porno cu supereroi si am tot continuat.
Am 17 ani si am inceput să fac asta cam de la 15 ani deci cam tarziu
Chestia e că am încercat in urmă cu trei zile să mă masturbez la un material normal si am obținut erectia foarte greu după care,, am dat " in jur de 20 de minute si după care am renunțat
Ce sfaturi imi dați? Mentionez că acum am iubită si nu vreau ca treaba asta să fie un impediment când vom face acel pas.
Nu stiu si mi-e frică că atunci când va trebui să facem sex să nu am erectie sau mai rau să fiu total dezinteresat de ea.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Datele problemei tale se vor schimba si modifica radical in momentul in care vei ajunge in situatia de a intretine primul act sexual din viata ta. Doar atunci iti vei da seama si vei intelege ca cractic NU exista termeni de comparatie intre actinitatea de masturbare/autosatisfacere si actul sexual real cu o femeie. Sau de ce nu (nu-i asa?) cu un... barbat, big grin

| Hammurabi a răspuns:

O pui să se îmbrace în Wonder Woman și scapi de toate problemele.

| Donsavas a răspuns:

Din contra, faptul că nu esti obsedat de prietena ta asta iti aduce un mare avantaj. Emoțiile sunt mai greu de controlat cand te obsedează ceva.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu îmi face griji. Erectia este mult mai puternica atunci când ești pe punctul de a face cu o persoana.

Este și normal să nu ai erecție din prima dacă te uiți la filme porno cu animati'super eroi "

Dacă o să o vezi pe prietena ta dezbracata o să ti se ridice ciomagul =D

P. S înainte să faci sex, fă o labă înainte cu câteva ore. Deoarece o să te termini repede dacă nu ai avut niciodată act sexual.