| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema...sotul meu nu vrea sa facem dragoste in lift, nici in parc, nici sub dus, nici pe plaja, nici sub masa in restaurant... Ce ma sfatuiti sa fac? Sa divortez? In 13 ani nu am folosit niciodata catusele si nici biciul...

Răspuns Câştigător
| kayan a răspuns:

Data viitoare cand mai ai chef de sex in lift, asteapta-l sa vina acasa si cand nu e atent... ii pui catusele la maini si il rupi cu bataia! cu biciul din dotare, bineinteles. si ii spui ca daca mai vrea casa buna cu tine, sa se faca folositor in lift, imediat!

si iti garantez eu ca o sa aiba chef de sex si in masina de spalat cand e pornita! trebuie doar sa-i arati biciul...

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ai e jena sa ati spuna direct ca e gata sa-ti faca toate poftele... fie ele si an restaurant, sau an parc... Sau poate ai e rusine sa faca an locurile astea an care ar putea alti sa se hoalbe la voi... Surprindel... nu-i mai spune ce ai vrea sa faci, doar fa, rastignestel pe un perete si ancepe sal mangai pana se aprinde, apoi vine el la tine... ancearca ceva nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am glumit, da? Multumesc pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maktub-nici macar acum, in al XII ceas nu vor reusi sa inteleaga ironia din postarea ta, doar suntem pe TPU, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In masina e destul de romantic happy
Fura cheia de contact sa nu poata pleca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, suntem, mare enigma... Vroiam doar sa mai descretesc putin fruntile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valy ai incercat cu inca un barbat? oau.cat de tare esti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.yuli10 multi au luat povestea in serios... E bine ca te-ai distrat, asta era si scopul...

| Ciuffy_1451 a răspuns:

Pai e normal...in lift? in parca.sub masa la restaurant? laughing U te uiti la prea multe telenovele crezi ca si in viata reala se face dragoste peste tot...depinde si ce vrasta aveti... poate el e mai matur si se gandeste ca e prea tarziu...In orice caz poti sa dai o noapte cu altu.cu catuse si bici! si gata! laughing

| seful a răspuns:

Poi intreaba-l si tu unde vrea el sa faceti sex si faceti atunci...cred ca e pacat sa dai cu piciorul asa simplu la 13 ani din viata... cel mai bine sa incerci sa vb mai mult cu el si rezolvati voi cumva...:":*

| dya4danutza a răspuns:

Poate sotul tau nu vrea sa faceti in locuri mai publice. Vorbiti si poate ajungeti la o intelegere. Poate iy ascuti si opinile lui.pa