| PitikBhaa a întrebat:

Am o mică problemă. De câteva zile un băiat mă tot lua în brațe și-mi zicea să-l sărut și alte chestii iar înainte de asta îl observam cum se uită la mine mereu iar pe stradă el mereu ma striga „pisi". Azi mă hotărâsem să intru în jocul lui căci începea să-mi placă de el. Tot azi, o prietenă mi-a spus „Uite-l pe X!" iar eu m-am întors zâmbind, dar chiar atunci am observat ca pe lângă cei doi băieți, prietenii lui cu care umbla de obicei, se afla și o fată și cu această fată se ținea de mână.Am simțit că-mi cade cerul în cap, și simțeam cum o lacrimă îmi este pe cale să cadă dar m-am abținut. Chiar am și început să zic că mi-e îmi convine, că nu o să mă mai streseze, doar ca să ascund ura din suflet. Nici eu nu știu ce să fac în legătură cu asta. De câte ori îmi aduc aminte de imaginea de azi, simt că rămân fără aer! Credeți că normal ar fi să-l uit?

10 răspunsuri:
| PitikBhaa explică:

Vă mulțumesc pentru răspunsuri! Toate sunt bune deci nu pot alege un câștigător. Dar m-am hotărât să îl uit!happy Asta cred că este cel mai bun lucru care-l pot face acum!big grin

| ravyALEX a răspuns:

Daca a fost doar un joc de 2-3 zile atunci uital si ai terminat
Si ca sa iti fie mai usor sa uiti chiar daca tu si inceput sa I'll iubesti ziti in minte ca a fost doar un joc

Funda?

| CeInteleptul a răspuns:

Poti sa-l castigi
vorbeste cu el
intreaba cine era fata aia?
eu sau ea?
alege

| ionut332 a răspuns:

Da daca un baiat e prost nu inseamna ca tr sa suferi toata viata.Trebuie sa uiti de el si sa gasesti pe cineva pe care te merita.

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Pysy stai calma te face geloasa ca-sa ii intri in joc sau in cel mai rau caz s-a plictisit sa ae joace cu tine nu stiu vezi tragel de limba pune-l sa vb pune pe cineva sa intrebe na daca nu risti nu castigi

| IuliiMD a răspuns:

Eu cred ca normal ar fi sa vb cu el si sa lamuriti problema iti zic sincer sa il uiti nu vei putea mai, ales daca o sa te framAnte faptul cca.nu sti adevarul Funda?

| Madu a răspuns:

Pai ori credea ca si tie iti place de el si dorea sa rada vazand reactia ta, ori si el te place si doreste sa vada daca esti geloasa! Acum e la alegerea ta! Eu zic sa pari indiferenta sa vezi ce va mai face si sa nu ii arati ca esti geloasa! Asa va dori sa iti atraga cumva atentia!big grin

| Pussyyy a răspuns:

Pai e putina psihologie.Pentru ca tu sa te simti mai bine pleci la el si spui ce ai pe suflet si asa mai departe. Apoi nu-i atragi atentia cind merge pe linga tine si altele(indeferenta doare, daca tu tot spuneai ca el te place) Mai am o varianta ca ar putea sa-ti faca ciuda incit sa izbucnesti si sa-l saruti (^-^)chiar nu stiu. Succes! Iati piatra de pe suflet spunindui ce te doare o sa-ti treeaca vei vedea)))Numai bine)

| Whendis a răspuns:

Da! cu siguranta dahappy stiu exact prin ce treci tu acum happy cea mai buna prietena a mea a patit la fel! si sincer genu` astia de baieti te aburesc si dupa aceea te ard! nu merita sa fi suparata din cauza unui baiat ca acesta. si prietena mea a suferit foarte foarte mult. genul asta de baieti cred, ca toate fetele le pot avea la picioarele lor. deci e stupid! si eu i-am sfatuit prietenei mele sa-l uite, dar nu m-a ascultat. si dupa ce a suferit i-a parut rau ca nu m-a ascultat. cand iti cauti un prieten nu te grabi happy ai timp, sunt multi baieti care te`ar merita, cauta-l pe cel potrivit pentru tine.te vei simti mai bine langa cineva care te iubeste cu adevarat happy [ scuze ca pentru greseli tongue ] Sper sa-ti fi fost de folos. Pupici :*

| Rree a răspuns:

Draga mea, este normal sa il uiti, el este un baiat aventurier si tu ai fi fost pentru el doar o alta,, carpa'' cu care isi stergea mocasinii. Asculta sfatul meu si uita de acst netrebnic imputit(foloseste parfum?) Te pup