| anonim_4396 a întrebat:

Am O pRoblema cand instalez Windows XP sp3. bootez de pe cd porneste setup pana cand trebuie sa imi apara pe ce partitie sa instalez(lista partitiilor) apare unkown disk de vreo 5 ori iar pe urma da o eroare si iese.
astept u nraspuns rapid va rog mult

3 răspunsuri:
| sidekick a răspuns:

Ia vezi de poti sa creezi o noua partitie acolo unde iti apare unknown disk sau foloseste un alt cd de instalare, poate nu-ti mai apare eroarea aia.

| Misha_1025 a răspuns:

E posibil sa ai o mica zgirietura pe cd sau cel care ti-i la facut nu l-a facut bootabil.

| IustinTheBest a răspuns:

Ai incercat sa instalezi windows-ul de pe un ald CD/DVD