| Anakatsu a întrebat:

Am o problema cu teluhappy

pana ieri am avut un samsung si bluetooth-ul mergea ok astazi un prieten mi-a dat un htc diamond si atunci cand doream sa trimit ceva dp samsung pe htc nu merge adica scrie conectare esuata si nu stiu ce sa fac

adica e conectare... conectare esuata. stie careva ce ar trebui sa fac

sau sa imi lase cineva un id de mess cu care sa vb pls? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Htc nu-ti permite sa trimiti prin bluetooth, are o parola de securitate care trebuie introdusa ca sa poti trimite. Tatal meu a patit asa.