| Nev3r a întrebat:

Am o problema, cum sa incep?
Ma masturbezi de 2-3 ori pe zi ce s-ar putea intampla?
Desi am mai facut dragoste si nu mi s-a rupt ata laughing, din cauza ca ma masturbez? as putea ramane virgin sad?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ruperea frenului (ata in termen popular) se poate datora doar unor "accidente" sexuale cum ar fi o masturbare prea violenta sau un sex anal insuficient lubrefiat.Majoritatea barbatilor activi sexual mor cu frenul alungit insa intact. Cum ai mai putea ramane virgin dim moment ce ti-ai inceput activitatea sexuala.Numarul de masturbari zilnice si efectul acestei activitati asupra psihicului tau doar tu il poti aprecia daca este normala in privinta ta.Nu se poate da un raspuns care sa fie universal valabil deoarece fiecare om are personalitatea sa.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„*Ma masturbezi* de 2-3 ori pe zi..."
rolling on the floor vrabia mălai visează... Sincer, eu nu te masturbez deloc, da' dacă vrei musai, negociem! tongue

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mihai69):

Sau il angajeaza pe post de consilier primarul din comuna Marsani. rolling on the floor

| facpipi a răspuns:

Cand o sa intelegeti ca "virgin" inseamna sa nu fi facut sex niciodata? Daca nu ti s-a rupt ata nu inseamna ca esti vigin. Iar faptul ca nu ti s-a rupt nu inseamna nimic. La fel cum a zis si "corbulabrosul" poti muri cu ea alungita, nu rupta, pace.