| AniAnonimul a întrebat:

Am pielea penisului umflata după ce aseara m-am masturbat 6 ore cu prezervativul pe penis și am ejaculat în prezervativ! Ce trebuie sa fac? E ceva grav? Va rog ajutați-mă!

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E iritat de la prezervativ dar de ce te-ai masturbat cu prezervativ frate?

| Violleta2022 a răspuns:

Puteai sa-l rupi, puteai sa lesini...ca numai un obsedat nebun face laba 6 ore continuu.

| VoidEternal a răspuns:

Partea cea mai gravă e cât de mult timp liber ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 ore?! Ma dezamagesti. Eu o faceam in 12 ore.

| Gabriel2424 a răspuns:

Bago in apa fiarta si las-o sa cada, poate creste alta, ca în starea asta n-ai ce sa mai faci cu ea.

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Nu s-a intamplat absoult nimic, e doar "muschiul penisului" care a fost extenuat dupa atata munca, si de aia s-a umflat. E ca si cum ai fi facut o febra musculara, doar ca la penis. Incearca sa iei o pauza si sa nu mai dai laba atat de mult. In aceelasi timp, nu vad sensul in a te masturba cu prezervativ, deoarece nu amplifica placerea deloc, ba chiar din contra.
Succes!

| AniAnonimul explică:

Mai multe, e ceva grav?