| Ciresica_9283 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. daca de exemplu baiatul se masturbeaza nu se spala pe maine iar apoi te masturbeaza si pe tine cu degetul poti ramane insarcinata? adica spermatozoizii ( sa presupunem ca sunt ramasi pe mana lui ) mai sunt " buni" de cevalaughing?
sau daca folosesti un prosop folosit de vreun baiat stiu eu?
sau decat la contactul sexual poti ramane insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teoretic ramai insarcinata numai daca sperma sau lichid prespermatic ajung pe vulva ta sau in vaginul tau. De pe prosop, eu n-am auzit niciodata sa fi ramas cineva insarcinata si nici nu cred ca se poate. De pe maini murdare de sperma, este posibil, dar nu am vazut nici un caz. Insa am vazut o fata cu himen intact (si nu era elastic) careia ii ejaculase iubitul pe vulva si care era insarcinata, desi nu avusese loc nici un fel de penetrare.

| mgtow a răspuns:

Asa ceva numai tiganii fac prost e ala care nu se spala si isi lasa sperma pe mana.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Spermatoziizii sunt foarte mobili si vor neaparat sa intre in ovul! Ii atrage ca un magnet foarte puternic! Dar ce e asa de greu sa mearga sa se spele pe maini?! Sau cel mai bine mergeti impreuna la dus!

| noneee a răspuns:

Prin orice metoda prin care pot patrunde spermatozoizi in vaginraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul asta trebuie tinut cu mina in congelator pina ingheata si mor toti spermatozoizii.

| Ciresica_9283 explică:

Am intrebat de curiozitate dc nu intelegeti rolling eyes