| Iulian777 a întrebat:

Am 18 ani si am întreținut relații intime cu fosta mea iubită. ultimele 4 relații intime eu mi-am dat drumul in ea. fara sa stie ea curiozitate mea este. Poate sa fie gravidă daca iei i-a venit stopul...

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pornirea menstruatiei se produce in 99, 9% din cazuri atunci cand in ciclul mestrual anterior (terminat) NU a fost fecundat OVULUL si NU s-a format si nici NU s-a implantat vreo sarcina in uter. Reiese ca actele sexuale in urma carora sperma a fost ejaculata in vagin, au fost intretinute in zilele uneia din cele 2 perioade INFERTILE ale ciclului menstrual. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă i-a venit, nu prea poate. Dacă poate, tu poți pensie alimentară.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fara sa stie ea? Pai cum? Chiar asa de ne... adica sa nu isi dea seama?
Plus ca ai mai dat doua detalii irelevante, cum ar fi varsta ta si faptul ca ai avut relatii cu fosta ta.

Un detaliu relevant ar fi, cand ati avut contactele respective? In ce perioada, in ce zile (referitor la ciclul ei menstrual)?

| Sofer a răspuns:

Nu poate fi gravidă dacă i-a venit stopul.

| siriusblack98 a răspuns:

Troll obosit.

| mihaipopescu93 a răspuns:

Nu are cum să nu știe că ți-ai dat drumul în ea laughing crede-mă o simte!

| gurgundu2 a răspuns:

Hehe