| R3dm4n a întrebat:

Am si eu o intrebare! am cunoscut 3 fete: una e desteapta si buna in pat care ma vrea; alta e un hipser care e funny si ma vrea si ea si alta e foarte frumoasa ca un inger, desteapta si sunt mort dupa ea dar nu prea cred ca am sanse cu ea... pe care ar trebui sa o aleg?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

De obicei baieti au ambitia sa cucereasca fetele care le plac indiferent de raspunsurile fetelor, nu risti nu castigi.In locul tau as alege fata dupa care sunt mort dupa ea(frumoasa ca un inger, desteapta), si sa imi incerc norocul, daca te refuza insista in continuare dar daca nu te vrea absolut deloc axeaza-te si pe celelalte fete.Bafta!

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Niciuna deocamdată.
Concetrează-te asupra unei singure fete, nu mai pune şi alte opţiuni pe lângă.

| drhotzu a răspuns:

Pe aia cu tate mare ar zice un prieten de-al meu laughing)))
dar nu te-ai intrebat si care te vrea?

| DeidaraXR1 a răspuns:

Pe aia de care iti place laughing Daca se cunosc intre ele probabil asa zisu-l inger stie ca si celelalte te plac si pur si simplu nu te baga in seama. Fa si tu ca in filme, orienteazate numai pe ea(adica dati check in cu ea mai des etc). Nu spun sa le ignori pe celelalte dar pur si simplu nu fa ceva ce ar putea sa distruga echilibru asta dintre ce iti place si cine te place. Daca ingerul pune ochii pe tine nu vrei sa o faci geloasa, nu?

Oricum... ce noroc au unii

| Elliana534 a răspuns:

Cool story bro, si cand te-ai trezit era dimineata?

| rapidistzu a răspuns:

Ba tu esti dat dracu laughing) atatea te vor smug, pe aia desteapta big grin si dupacea si urmatoarele laughing

| JollyCris a răspuns:

Din punctul meu de vedere ca sunt fata laughing. eu zic sa o alegi pe prima care este buna la pat. ca orice barbat vrea sa se simta bine in pat. nu sa stea cu o calugarita. nu baieti?