| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare carei fete ii place sa faca Gang Bang?

7 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Vrei sa iti dau un numar de telefon? sau ce?
am o fosta colega de liceu care prefera gang bangurile... sunt si fete care nu se satura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unei nimfomane presupun...

| Hash001 a răspuns:

Ai aflat si tu de termenul asta si ai 14 ani; nice.

| MojitoMarco a răspuns:

Ce mai astepti da-mi un mesaj cu nr lor:d raman datorlaughing

| MojitoMarco a răspuns:

Stai chill man ca nu am 14 ani oricum stiu mai multe ca u asa ca daca intri sa te bagi cu japca in seama jet

| MojitoMarco a răspuns:

Laure deci eu nu cred ca doar cele nimfomane fc Gang Bang este pana la urma si asta o forma de sex:d

| cursedkid a răspuns:

Cauta la liceele mai slabe din orasul respectiv, liceenele sunt mai turbate daca le "pornesti"