| NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
DACA o femeie sa castreaza poate sa faca sex si daca poate e tot aceeasi chestie?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma legarii (ligaturarea) trompelor uterine (o metoda reversibila), sau in cazul sectionarii trompelor uterine ori prin extirparea ovarelor (metode ireversibile) metode care sunt folosite cu scopul de a impiedica doar temporar sau definitiv procesul de procreere, femeia va ramane in continuare apta sa intretina acte sexuale exact la fel ca si inainte de a fi ''castrata''. Temporar sau definitiv. Sanatate!