| Almost a întrebat:

Masturbarea la baieti, de la o varsta frageda poate dauna viitor?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E bine ca incerci sa fii prevazator.
In concluzie,nu uita nici o clipa ca tot ce e prea mult strica,asta-i una si,tot ceea ce ne face placere ori ingrasa, ori e ilegal, ori e imoral!
Just take care!happy

| IMC90 a răspuns:

Nu, atata vreme cat nu este excesiva. Exista 2 mari categorii de oameni pe lumea asta : cei care recunosc ca se masturbeaza si cei care nu recunosc.

| seen a răspuns:

At i inveti corpul sa obtina placere numai de la tine trebuie sa incerci si cu o domnisoara ceva

Ps ia 100 lei la tine si fa-ti decap prin ce oras esti ori cauti pe internet o donsoara ori in anunturile locale

| Almost explică:

Poate dauna in viitor? *