| ana maria a întrebat:

Am si eu o problema si va rog neaparat sa ma sfatuiti, cu ce ar trebui sa ma imbrac daca am fund micut, adica nu prea lat si putina burtica ca sa imi iasa in evidenta fundul si burtica sa nu se prea cunoasca? scuzati categoria si va rog fara glume de prost gust. funda

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Chiar conteaza asta? gasesti persoane care sa te placa asa.
oricum, niste pantaloni mulati tare sau ceva mai larguti :X
sunt baiat si asta mi-ar place smug

| xoxo13 a răspuns:

Acum depinde si de imprejurari. pentru fund ti-as recomanda niste pantaloni de trening f mulati iar pentru burtica ar merg un hanorac. Sa adopti un look mai de strada sau mai sport.

| ZaKid a răspuns:

LoL - intrebarea ta chiar mi-a dat de gandit thinking
Poy hainutze mai mulate. daca o zici in felul acesta.