| Laura B. a întrebat:

Am un prieten de 5 luni iar luna viitoare in 17 implinesc 6 luni. E ceva mai special si ma gandeam sa-i iau ceva dar habar nu am. Mi se pare ceva imposibil. Pana acum el mi-a adus cadouri, iar luna aceata am primit un buchet de 5 trandafiri (4 rosii si 1 alb) si o cutie de ciocolata Heidi, iar eu nu i-am luat nimic straight face. In fine... luna aceasta as vrea sa ma revansez, si sa-i iau ceva si de Mosu. E o problema! El nu poarta ceasuri, are 2, lant din argint are si el, inele exclus, bratara nu am vazut deloc sa poarte doar din acelea din cauciuc. Sincer nu stiu ce i-as putea lua. As vrea sa-mi dati cateva sugestii de cadouri, ceva pentru Mosu si pentru 6 luni.

Eu ma gandeam de Mosu sa-i iau un parfum... dar pentru ziua noastra ceva mai semnificativ... nu stiu? thinking
Multumesc mult!

Poate va ajuta: are 20 de ani.

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Iai ceva semnificativ.
Cu sigurantsa, orice i`ai lua il va purta cu placerewinking
Tot ce conteaza e sa fie daruit din dragoste love struck si nu din obligatsie [ca el ti-a luat si tu nu].
I`ai ceva sa stie ca e de la tine si ca semnifica relatsia dintre voi 2 si iubirea voastra love struck
Succes.

4 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

De mosu merge un set FULL SPEED ajunge la 90 RON... Si de ziua voastra un ursulet care zice "I love you, I vrea tu" laughing e cam 20 RON. ti-am facut si bonu` e destul de ieftin happy Succes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic... ar fi bine sai dai un cadou f mare pentru el
Adica sa faci dragoste cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ziceam faci dragoste cu el de mosu si de 6 luni ii iei un parfum e mai bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... nu stiu ce sfat bun ti-as putea da, insa dupa parerea mea ar fi foarte dragut daca ar primi o simpla poza cu voi 2, una mai speciala care ii place lui mai mult. Daca tine cu adevarat la tine, acea poza poate insemna mult, insa tu poti decine daca ramai totusi la parfum sau nu; ai grija si la esenta, observa daca ii place un anume tip sa stii cu ce il surprinziwinking bafta:*!