| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut în filmele porno, cum o fata ii sugea penisul și nu se scula? Cum făcea tipul sa nu i se scoale? E ceva truc magic pe care eu nu îl știu? =) adică nu te exciti totuși, chiar dacă nu i-o bagi tu undeva? Totuși simți cum îți pune mana pe ea

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil actritele erau urâte.
Doar daca are disfunctii erectile nu poate sa-si mentina erectia.

Sau sunt pastile de tot felul.

| Catrice a răspuns:

Poate i se facuse anestezie înainte de filmări...

| Plato a răspuns:

E mai greu cand esti profesionist, iar chestia aia a devenit ceva foarte comun si repetitiv.

| Crackman a răspuns:

O avea sculata doar ca era foarte mica

| mihai69 a răspuns:

Păi după vreo zece numere, crezi că mai simte ăla ceva?!?

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie la a cata ora de filmare era