| Gogoasa24 a întrebat:

Va rog ajutați-ma, nu ma mai simt asa excitat de fete și nu mi se mai scoala penisul când vorbesc cu o fata. Am foarte mari emoții și frica și în loc sa se scoale rămâne mort sau se face mic, mai am momente când ma excita o fata foarte puțin da nu se scoala, nici filmele porno nu ma excita sau sa mi se scoale, când am sa vad o fata goala în realitate sau am sa ii bag mana la vagin, o sa se scoale?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In iunie aveai 18 ani, in august aveai 19 ani, in noiembrie 20 de ani iar pe 3 decembrie aveai 19 ani. Lasa-te de masturbare.

| Gogoasa24 explică (pentru darrio2007):

Sunt major dar problema mea care poate sa fie

| darrio2007 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Ai ceva probleme psihice. Fara sa te jignesc. Nu e normal sa nu te exciti cand vezi o femeie goala, indiferent daca in filme sau in realitate.

| Gogoasa24 explică (pentru darrio2007):

Fata asta nu are forme pe internet dacă ma uit mi se scoala acum problema e ca am vrut sa fac sex cu ea și nu mi s-a sculat eu nu am avut relație niciodată și nici nu am făcut sex și am vrut sa o fac cu fata asta și nu mi s-a sculat, cum pot sa trec peste treaba asta? Înainte sa încerc sa fac sex ma uitam la filme porno cu fete și mi se scula

| Gogoasa24 explică (pentru darrio2007):

Sincer am 19 ani

| mihai69 a răspuns:

Probabil că nu, dar până nu încerci, n-ai de unde să știi. Încearcă și cu un băiat, poate ești „pe invers"?!?winking

| Gogoasa24 explică (pentru mihai69):

Nu îmi plac băieții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai facut gaura in covor de la atat sruncat copii pe jos, mai intai cumpara un covor nou ca e imbucsat si dupa renunta la masturbare 2 luni de zile dupa poti sa reapari pe scena fie ca o fi femeie sau camila profanata

| Eteda a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un medin urolog. In primul rand cati ani ai? Du te si consulta te

| Gogoasa24 explică (pentru Eteda):

Sincer sa fiu fără minciuni am 19 ani și nu am avut niciodată contact cu o fata mi-a fost frica și ma consideram și urat și ca nu o sa ma placa

| lonelyy7 a răspuns:

Aiurea daca nainte aveai erectie daca doar vorbeai c o fata