| Anonimro77 a întrebat:

Știu că nu este categoria potrivita dar are legătură.
Am 16 ani și am penisul mai mare decât majoritatea.
Am văzut (în filmele porno) că (,) când partenera decaloteaza penisul partenerului, procesul este rapid și parcă "fin".
Nelămurirea mea este: Nu am făcut niciodată sex și la decalotarea penisului parcă preputul "strânge" în partea de sus. Dacă mă chinui puțin pot să-l decalotez fără probleme, doar că pielea sta strânsă sub gland.
De cele mai multe ori masturbarea o fac fără decalotare și nu durează mai mult de 10 minute.
Am vreo afecțiune? Este ceva în neregulă?

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar trebui sa te vada medicul, poate fi vorba de o interventie minora, sub anestezie locala, nimica toata. Daca trebuie si nu o faci, o sa ai probleme mai tarziu.

| mihai69 a răspuns:

Nu ai nimic, e doar „nerodat"winking.
Cu timpul vei fi și tu ca „eroii" din filmele alea despre care vorbești.

| doctorandus a răspuns:

Poate ai fimoza, se opereaza.