| rominas a întrebat:

Am visat un prieten bun de la care eu as vrea mai mult (sa fie iubitul meu) insa el nu stie asta. iar in vis mi-a trimis un mesaj cum ca este la inchisoare. Ce poate insemna, tinand cont ca nu mai stiu nimic de el de 2 saptamani.help me pls

1 răspuns:
| LeontinAndrei a răspuns:

Poate avea o problema in care ar putea avea nevoie de tine. Nu sunt sigur, insa eu zic ca ar fi bine sa vorbesti cu el. Acum legat de ceea ce ai vrea tu de a el, eu sunt de parere ca ar trebui sa-i dai de inteles care sunt intentiile tale, prin comportamentul tau fata de el. Adica sa ii oferi mai multa atentie, sa stai mai mult cu el... chestii de acest gen.

Ah si ca un mic sfat... incearca sa nu te iei dupa vise. Unele dintre aceste vise sunt rezultatele subconstientului tau in functie de activitatea si intamplarile traite de tine in ultima perioada de timp. Nu sunt genul care sa cred in vise care sa prevesteasca viitorul sau chestii de genul asta.