| IRI_5028 a întrebat:

An si eu o intrebare pentru baieti si astept un raspuns concret.

Ce faceti daca mergeti frumos pe strada si dintr-o data te abordeaza o fata?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi, here is a true story, mergeam într-o zi spre liceu, am coborât din autobuz, aveam căștile în urechi și dintr-o dată se pune una în fața mea, mai să-mi smulgă căștile. Cică i se părea ei că mă uitam nu știu cum la ea în autobuz, i se părea că n-am curaj să fac cunoștiință cu ea (pe dracu, vrăjeală), așa că a făcut ea cunoștiință cu mine. Nu m-a atras cu nimic, în plus, a filosofit câteva sute de metri despre cum îi place ei la liceul la care a intrat cu media 8, 20 și că visul ei cel mai mare e să devină chelneriță. Se mai uita și ca vițelul la poarta 9 la mine când i-am zis că am intrat la liceu cu 9, 80. Deci, era total paralelă cu mine, nu m-a atras cu nimic, apoi ea a plecat spre liceul ei și eu mi-am băgat casca înapoi în ureche, mai degrabă enervat că a trebuit să-mi întrerup melodia.

În concluzie, depinde de fata care mă abordează. Poate dacă aș fi descoperit puncte comune, m-ar fi atras și aș fi căutat să o cunosc.

| Analytical a răspuns:

Lumea lor. Bing Bang si-a facut aparitia. Again. Tu ce credeai? Astia is ca sugativele, tot sug si consuma. Pe gratis? Cu atat mai bine.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Scuze ca folosesc un asemenea limbaj dar primul lucru, este sa nu te c*ci pe tine laughing sau sa te panichezi. Daca te abordeaza o fata, bravo tie, flirteaza cu ea doar nu esti prost...sau asta depinde de gusturile tale.

| Decebal a răspuns:

O iau frumos de mana si continuam sa mergem impreuna pe aceeasi strada happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil vrea sa imi dea un pliant, vreo reclama ceva. il iau si plec mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma impiedic.

| Sorinacio a răspuns:

O iau frumusel dupa colt, ii dau o plamuta si ii zic ca am prietena mai sexy ca ea.