| barosanu69 a întrebat:

Apar coșuri daca te masturbezi?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio legatura

| sierra1 a răspuns:

în palmă sau unde?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dimpotriva.

| Elena9328 a răspuns:

laughing nu neapărat

| antonimilk a răspuns:

Si eu credeam asta laughing

| aNDREIEBAIATBUN a răspuns:

Foarte

| ippppp878 a răspuns:

Apar cosuri ssi daca te masturbezi si daca te exciti si daca ai orgasm si daca faci sex si daca faci sex cu perna, si de la nespalare pe fata regulata, si ca este perioada de la 12 pana la 16 ani. Cosurile apar daca faci toate chestiile acestea care le-am spus aici dar daca faci chestiile alea, cosurile apar doar in perioada 12-16 ani de la 17 ani in sus daca faci aceste chestii nu mai apar cosuri.

| sierra1 a răspuns (pentru ippppp878):

Trei sferturi e corect! Ultimul rând e relativ tare!

| albertttt23 a răspuns:

Coșurile apar mereu la oricine, ca sa mai reduci din ele trebuie sa te speli pe față dimineata