| marian888 a întrebat:

Are un vecin 3 fete si vrea sa afle si el cum sa faca un baiat la sigur exista vreo metoda ca isi doreste f mult un baiat ca toti rad de el ca are numai fete si toti de aici au cel putin cate un baiat e singurul care nare niciunu si nu mai vrea sa faca un copil de frica sa nu iasa tot fata cum face si el sa aiba un baiat stie cineva mrs

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda sigura, totul e in mana hazardului.

| Swabia a răspuns:

laughinglaughing Ce chestie! Si bunica mea [cand era tanara] si-a dorit un baiat si atata a tot incercat pana s`a facut cu 7 fete... iar baieti 0! Zi sa`si schimbe partenera... poate reuseste cu alta!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repetitia e mama invataturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa isi intrebe sotia cand e ultima zi de ovulatie si atunci sa o faca. In ultima zi de ovulatie femeia ramana insarcina cu baiat. Nu este 100 % dar 70-80 % e sigur. Succes la vecinu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculezi varsta ei cu luna in care a ramas insarcinata, sau in care vrei sa ramana.si aduni.ex.23 ani +luna a sasea =29 este nr impar si iese baiat. daca este nr par iese fata.deci calculati si faceti in asa fel incit sa iasa ce va doriti.la mine succes %. va doresc si voua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic ca cea mai sigura cale este sa gasesca alt vecin care are 3 baieti, si sa-l invete vecini.aminadab, asa ai facut tu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa mai incerce, poate are parte de trei gemene, cine stie? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa adopte unul whistling.