| Airplane a întrebat:

As dori si eu melodii pentru o petrecere! (nu manele sau populara, muzica pe care poti dansa, cat mai miscata si energica laughing gen Far East Movement - Like a G6, Alexandra Stan - Mr. Saxobeat sau orice alte melodii pe care se poate dansa si stiti happy Multumesc!(nu conteaza daca melodiile sunt noi sau vechi tongue)

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Edward Maya-Desert Rain

Lady Gaga -Born This Way

Jeremiah- Down On Me

| emchristina a răspuns:

Incearca Rednex-Cotton eye joe.e foarte energica desi e mai veche. ultima data era sa cad lata de cat am dansat pe ealaughing

| Airplane explică:

Da...iti multumesc foarte mult!

| Patricia_8331 a răspuns:

Pai uite cateva PIESE : White Label - Babilonia Andra -something new inna- sun is up blaxy girl-it's o fine andra-abelia dj yaang remix jymmy dub-monday inna-senorita Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito Tim Berg - Seek Bromance delyno-private love puya-american drim akcent-my passion dj sava & raluka - love you raluka-a like the trumpet Taio Cruz -dynamite Ke$ha - Take It Off Cheryl Cole - Fight For This Love Cheryl Cole - parachute aaa cam atat ajung? daca nu ajungi sa imi spui ca mai stiu hoho daca mai vrei piese baga idu meu sw33t_girl48 te puppetrecere fainawinking

| Patricia_8331 a răspuns:

Iti place?