| karynacyka a întrebat:

As vrea sa stiu cum este primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
| Eugenia_Copilescu_1974 a răspuns:

Depinde cu cine il faci.De exemplu eu cand am avut primul meu act sexual l-am facut cu iubitul meu, dar nici nu planuisem sa facem asta in seara aceea.Deci eram amandoi stateam in pat inveliti cu un cearsaf si eu eram doar in chiloti si in sutine si el doar in chiloti din cauza caldurii.deodata el spune:
"-Iubito ce ar fi ca in seara asta sa facem s*x?
eu ma rusinasem dea binele dar pentru ca eram virgina am raspuns cu "DA"
Ne-am dezbracat si am inceput sa facem.si a fost minunatt! ma simteam asa de bine.simteam un sentiment pe care nu-l msi simtisem niciodata... a fost o sera minunata.primul act sexual este cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat! m-am simtit extraordinar mai ales cand m-a masturbat el! iti doresc succes la primul contact sexual!:*:*:*:*:*

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Depinde cat de priceput e cel cu care l faci

| kamykaze88 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scurt

| MeConstantine a răspuns:

Ciudat este tot timpul,
Nu stii ce este cu tine, nu stii ce se va intampla, dar iti doresti ( cred ca asta conteaza cel mai mult dorinta). E ca o situatie ciudata in care nu stii ce sa faci si te aflii la magazinul de dulciuri si stai asa te uiti la le dar oare cum sa reactionezi.
Deci iti pot spune ca organismul reactioneaza, tu simti si vrei si da prima data poate fi scrt, dar se poate repeta dupa o ora, douahappy si asa incepe.
Tu decizi si mai ales conteaa sa te simti in largul tau, fara constrangeri ca sa dai frau liber la ceea ce simti.

| claustrofob a răspuns:

Pai depinde mult si de partenerul cu care se intampla dar si de corpul tau.

| JusTLiVe a răspuns:

Fetele pot folosi sexu in scopurile lor, la barbatii sexu e ceea ce vor!

| 10n a răspuns:

Primul contact e placut la baieti(cel putin pentru mine asa a fost...la fete nu stiu dar cred ca este la fel.

| karynacyka explică:

Nu am nevoie de asa ceva mersi