| 2696 a întrebat:

As vrea sa stiu daca e posibil sa fiu insarcinata...am facut-o protejat dar mi-a intarziat 4 zile ( eu nu prea cred adica o fi din cauza ca sunt stresata din cauza examenelor si nici vreo simptoma ca as fi gravida nu am ) voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa-ti dispara ideea fa un test de sarcina.
Dar,de multe ori din cauza stresului,a oboselii fizice sau intelectuale,hormonii ne joaca mici feste, cel mai sigur ai o dereglare hormonala, mai ales ca nu ai motive serioase sa te gandesti la o sarcina!
Sa ai grija de tine!

3 răspunsuri:
| Siimooona a răspuns:

Poti sa faci un test de sarcina ca sa fii sigura. Dar nu cred.

| alexandra_2771 a răspuns:

Nu ai absolut nimic happy
stai linistita
asa ma speriam si eu mereu.

| Anytsa a răspuns:

Din moment ce ai facut protejat nu vad cauza...stai linistita...o sa-ti vina, trebuie sa fie din cauza stresului.