| Nicoleta19 a întrebat:

Aseara eram cu prietenul meu si vroia sa facem dragoste, dar nu am facut nimic pentru ca nu am vrut, ideea este urmatoarea nu as putea ramane insarcinata o data ce el nici macar nu a introdus-o in vagin niciodata nu?(probabil ca e cam prosteasca intrebarea dar vreau sa fiu sigura)

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Trebuie intai sa fii sigura pe tine, sa stii ce faci si apoi sa fii sigura pe ce ne inchipuim si iti raspundem noi!

| unknownn a răspuns:

Ba da, ai sanse mari sa ramai daca nu ai facut, o sa ai tripleti, felicitari!

| NuMaContrazice a răspuns:

Stai linistitalaughinglaughing

| LineGuide a răspuns:

Logic ca nu! E nevoie de un confact sexual pentru a ramane insarcinata, nu de un gand stupid si copilaresc.
Mult noroc!

| Nicoleta19 explică (pentru LineGuide):

Ideea este ca el a ejaculat in afara insa apoi ne-am atins partile genitale, insa doar atat fara contat sexual(fara sa o introduca) deci?

| hotdesire a răspuns (pentru Nicoleta19):

NU poti ramane insarcinata asa.

| LineGuide a răspuns (pentru Nicoleta19):

Deci nu! Trebuie sa existe o ejaculare inter-vaginala. Spermatozoizii mor in contact cu aerul.Cumpara totusi un test de sarcina daca nu ai incredere.

| andreiush25 a răspuns:

Cati ani ai?

| ny098 a răspuns:

Nuuuu!

| KlaudyaPussy a răspuns:

rolling on the floor Nu bre!

| Denny16 a răspuns:

Pai daca cumva el s-a excitat si a ejaculat chiar si in pantaloni si s-a urcat pe tine si cumva vi s-au atins organele sexuale...ar putea sa se intample insa e foarte putin probabil sar trebuie macar sa il intrebi deoarece trebuie sa fii sigura asa cum ai spus si tu!:*

| emy05 a răspuns:

Nu,stai linistita!

| bazatul2012 a răspuns:

Nu