PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Ati aflat? Acum s-a anuntat la stiri. in noaptea de inviere, o fetita de numai 12 ani, a nascut un copil. Invatati sa va protejati, ce naiba, nu fiti nici egoisti, nici inconstienti! O prima sarcina avortata, poate lasa fata infertila! Merita oare?! Faceti petting sau folositi manutele sa il detensionati pe respectivul! Sau, mai puteti folosi metoda intre talpi, intre coapse, intre genunchi.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca s-a intamplat recent nu inseamna ca este un caz unic.Din pacate detinem un trist loc intai, deci suntem campioni in Europa la mamici cu varsta sub 14 ani care au nascut copii vii.Este de vina societatea deoarece nu admite necesitatea introducerii in scoli a unor cursuri de sexualitate.

| LoveSleep a răspuns:

Ai uitat să precizezi că și viitorul țării este afectat.
Gândește logic: Așa mamă, așa fică. E clar că n-o să învețe lucruri bune de la ea și ținând cont de vremurile de azi, de la tipa de 12 ani până în viitorul depărtat, o armată de curve își vor face veacul pe ale noastre meleaguri românești.
Numa' bine.

| Alcyon a răspuns:

M-am saturat sa le tot spun tinerilor sa nu mai practice metode contraceptive indoielnice, precum coitul intrerupt sau metoda calendarului. In fiecare zi apar nspe topicuri pe aceeasi tema: am facut-o neprotejat, credeti c-o sa raman insarcinata?

| danutzu96 a răspuns:

Nu este primul caz... din pacate cazuri ca cel pe care l-ai auzit sunt destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta toti o sa se schimbe datorita postului tau si nu a celorlalte 10 milioane.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

''Asa mama, asa fiica'' la randul ei, masa a fost tot o parasuta dornica de sex.

| NoNameqed a răspuns:

Si eu am o prietena care la varsta de 14 ani are o fetita nascuta prematur, acum nu e vina unor fete, ca parintii nu le-au dat o educatie corecta, sau ca au fost violate, intr-un fel e si vina lor pentru ca daca au vazut ca parintii nu-si dau interesul ar fi trebuit sa-si dee ele un pic, multe fete ajung asa din lipsa de afectiune pentru ca parintii sunt in strainatate, acele fete nu au o persoana langa ele care sa le indrume la ce e bine si ce nu, chiar daca e un caz nu este unic, traim in Romania unde orice e posibil, noi in Romania cred ca suntem campioni la asemenea chestii la furat, violat, la tot felul de chestii :\