| GusticelMititel a întrebat:

Ati avut vreodata orgasm in somn?

9 răspunsuri:
| ValiSenzual a răspuns:

Doar subacvatic...vale

| rapandula a răspuns:

Toti care am vrut sa ne lasam de masturbare sau sa rezistam cat mai mult fara a face-o am patit-o. Daca nu-i oferi corpului sensatia, si-o creeaza singur noaptea in vis.

| GusticelMititel explică (pentru rapandula):

Interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GusticelMititel):

N.ai incercat niciodata sa te lasi de masturbare sau n.ai avut o perioada mai mare in care n.ai facut.o iar noaptea ai visat ca faci sex si dimineata ai observat ca ai ejaculat in pantaloni iar in vis simteai cum te termini cu adevarat? Despre asta e vorba

| OniChan666 a răspuns:

Sigur.

| raresssssxd a răspuns:

Da d ala salbatic m-a batut mami dupa

| timidu89 a răspuns:

Da, de mai multe ori.

| epurasu a răspuns (pentru anonim_4396):

GusticelMititel nu stie el pe ce lume traieste dar ii interesat de gramatica! poate este un copil care ar vrea sa stie multe, da nu pricepe nimic.

| SamsungElectronics a răspuns:

Da, am avut, am visat că iubita mea mi-a făcut sex oral.