| SwAn a întrebat:

Care a fost cel mai frumos vis care l-ati avut vreodata in somn?

Răspuns Câştigător
| LonelySoul a răspuns:

Cel mai frumos vis a fost ca zburam si puteam sa ma duc unde vroiam, puteam sa vizitez orice loc preferat, ma simteam asa de libera...

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ca in sfarsit gasisem o fata pe care sa o iubesc
*prea siropos *

| Ea12345 a răspuns:

Azi noapte am visat ca am cunoscut,, baiatul visurilor mele". Parea asa de perfect totul, pana cand i'am vazut fata si am vazut ca era negru :-s
Si ups... Oare sa fie adevarat?

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eram vecina cu actorul meu peferatlove struck a fost asa frumos, dar o fost doar un vis sad

| forever4you a răspuns:

In prima seara din prima mea relatie visam numa-i saruturile noastre.il visam pe ellove struck il simteat apropae langa minelove struck love struck love struck imi aduc aminte ca in seara aia am dormit doar 2 ore si cand am reusit sa adorm putin tot la el ma gandeam si cand nu dormeam tot la el ma gandeamlove struck mi-am bagat nasu` in perna si mirosea la fel ca ellove struck de atunci si pana azi te iubesc la fel de mult Stefanlove struck

| danishor a răspuns:

Am visat ca zbor, am luat-o pe prietena mea pe un nor si am facut dragoste, a fost un vis fierbinte si frumos de obicei nu tin minte visele dar pe asta l-am tinut.

| romeo29 a răspuns:

Acela in care faceam sex cu vecina.