| dydyyyy a întrebat:

Ati facut-o vreodata in masina? cum e? e cam aiurea intrebarea dar din cate am auzit e bine voi ce ziceti vreau cat mai multe pareri:*

6 răspunsuri:
| zomby a răspuns:

Da...daca incerci o sa fi foarte multumita, satisfacuta. Este foarte ok, se vor aburii geamurile ceea ce face si mai palpitanta situatie.Si nu te ingrijora o sa ai senzatia ca toata lumea o sa se uite la voi in masina...o senzatie doar.Bafta si sa ai o partida reusitabatting eyelashes

| mgtow a răspuns:

Da, prima data cand am luat o curva de pe centura, a fost bine.

| Romelya314 a răspuns:

E fain... chiar foarte.,. numai sa aveti grija pe unde mergeti cu masina, ca s-ar putea sa nu mai iesiti, sau nah, poate preferati in publicbig grin
din pctul meu de vedere e ok, insa cel mai mult conteaza persoana cu care o facihappy

| Alecsa11 a răspuns:

E cam greu sa gasesti o pozitie comoda, dar odata gasita o sa fie bine. happy

| cossmy a răspuns:

Dap...e fain, numa sa parchezi undeva unde nu e lume.Si (iti zic din proprie experienta): daca masina e break, lasa scaunele din spate si si cele din fata culca'le si da'le cat mai in fata pentru mai mult loc la cap. Asa e genial. Pe bancheta, sincer, e cam chin, dar merge si asa in lipsa de alt loc...in rest, succes si sper sa-ti placahappy

| Tiberius a răspuns:

Vrei sa incercam? Masina am si scaunul se rabateaza misto e loc destul intre scaun si mvolan.