| Nutella123456789 a întrebat:

Avem la picior o buba adica cred ca era o muscatura de tantar.Si am uitat de ea si m-am dat cu crema depilatoare peste. A inceput sa ma usture si peste 2 minute am dat-o jos.Acum sunt rosie acolo si roseata aia s-a extins putin. M-am dat cu spirt dar tot nu dispare. E putin umflat dar foarte putin.Credeti ca dispare sau ce sa ii mai fac? funda.

Răspuns Câştigător
| Denyuzzu a răspuns:

Stai linistita ca nu ai patit nimicwinking. Maine sau poimaine o sa vezi ca nu o sa mai ai nici roseata... N-ai de ce sa te speriwinking

2 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Dispare. da cu niste crema de galbenele, pune ceva rece pe ea... nu te speria ca nu cred ca nu e nimic grav.
Daca vrei iti pot aplica un remediu natural, adica sa pup buba sa treacahee hee. [fundita ca am fost tandru?hee hee]

| Tiberius a răspuns:

Nu o sa dispara o sa mori