| andreea_6860 a întrebat:

Azi m-am epilat cu crema depilatoare si prima oara nu mai durut deloc, dar dupa ce am mai dat cu apa inca odata a inceput sa ma usture rau.Ce pot folosi ca sa nu ma mai usture(doara)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Crema hidratanta, daca e posibil din aceelea ce nu au miros.