| Adya22 a întrebat:

Aveti idee cam cat costa un consult ginecologic complet? De preferat sa-mi spuna cineva care a fost de curand si a facut un control cap coada, de la ecografia intravaginala pana la testul papanicolau, adica tot! Ma adresez persoanelor din Bucuresti.

3 răspunsuri:
| condru a răspuns:

In jur de 200 lei, aici depinde si unde il faci dar cam atat costa un control complethappy

| Dana211 a răspuns:

Controlul e in general 100 de lei cu tot cu ecograf dar sunt si mai scumpe iar testul papanicolau e 55 de lei

| alex82 a răspuns:

Aici ai si o mare reducere... sper sa te ajute:)
http://www.intromed.ro/......ologie-74/