| princess_4780 a întrebat:

Azi am vb prin mesaje cu un baiat de care imi place si cred ca si lui ii place de mine, acum o luna s-a despartit de prietena sa dar au ramas prieteni, si azi cand l-am intrebat ce face mi-a zis asa:
el:ciao mai inainte am venit acasa tu?
eu:fain de dimineata esti pe drumuribig grin eu pe acasa
el:nu de dimineata am dormit la edina(fosta lui)
eu:aha. m-am gandit k acolo ai fosttongue
el:de unde tiai dat seama?
eu:pai asa.ma gandeam si eu...inseamna ca sunteti din nou impreuna?
el:nu nu, numai aseara am fost mai multi prieteni si neam uitat la un film si era deja tarziu si mi-a fost lene sa vin acasa
eu:aaaa.ok...scuze ca am spus asta dar vroiam sa stiu
el:nu-i nimic stai linistita, da dc ai vrut sa stii?
eu:daca mai putem sa vb in continuare
el:aha, ok, hai ca ma duc la dus si mai vb noi
Mie imi place de el si cred ca si lui, vorbim la tel, prin mesaje, mai vine pe la mine, ne intalnim, imi zambeste de multe ori se uita in ochii mei. ce credeti?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Va trebui sa te convingi personal daca mai este cu Edina sau nu. Unii baieti mint asa de frumos incat ii crezi pe cuvant. Daca te-ar place nu ar mai dormi la fosta si ar incerca sa iti dovedeasca ca a rupt legatura cu ea. Poate merge pe 2 fronturi, sau poate pe mai multe.Nici de fosta nu vrea sa se desparta in schimb te vrea si pe tine.Nu te lasa sedusa asa de repede, lasa-l sa fiarba in suc propriu si nu ii ceda decat dupa ce te convingi ca doar pe tine te vrea.Succes!

| Crimeea a răspuns:

Ca nu-i de tine...

| TeAjutCuOrice a răspuns:

Raspuns simplu: Te place!
Nu mai sta si visa cu ochii deschisi ca ai sa il pierzii in favoarea altelor. Spune-i ce simti pentru elhappy

bafta

| soupflood123 a răspuns:

Dacå îl stii cå joacå "pe mai multe fronturi" în acelasi timp, atunci e destul de clar: vrei acest lucru? Oamenii nu se schimbå prea repede.