| Alexandra22082000 a întrebat:

Azi e sfantul valentin si baiatul pe care eu il plac, dar si el ma place nu imi spune nici macar la multi ani.nu stiu ce sa cred

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Poate nu crede in Valentin si asteapta Dragobetele! Asteapta sa vezi ce se intampla, poate are vreo surpriza aparte...si vrea sa te necajeasca un pic! Multa bafta si uite un filmulet sa iti mai treaca supararea da? http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| ViVi99 a răspuns:

Posibil sa uite ce zi este astazi. De exemplu si eu am uitat. Noroc ca pe unu din canalele de muzica apareau inimioare si mi-am dat seama atunci. Nu te panica, mai asteapta iar in cazul in care nu-ti da nici un semn cum ca ar vrea sa-ti zica, intreaba-l : "Nu cumva ai uitat ceva astazi?" Iar daca tot nu-si da seama si nu-ti spune, nu ii spune nici tu.

| edy132 a răspuns:

Ce tragedie, de ce nu-l parasesti?

De ce naiba sunteti voi femeile asa? Te cheama Alexandra, nu Valentina. Sfantul Valentin nu e sarbatoare romaneasca.

Oricum ce e asa mare chestie? Lucrurile vor fi la fel dupa ce-ti spune un tipic " La multi ani".

" nu stiu ce sa cred " - m-am saturat sa aud fraza asta din partea femeilor, o adunatura de impiedicate care nu stiu nici daca ploua afara dar tin cont de fiecare nenorocita de sarbatoare, pana si cea mai banala chestie care lor li se pare importanta dar de fapt nu are semnificatie.

Ametit-o, daca vrei ceva de la viata trebuie sa faci ceva ca sa meriti acel ceva. Tu te-ai obisnuit ca iubitul tau sa faca mereu primul pas, mancatear orgoliul.

Sunal zii " la multi ani de sfantul valentin" si el o sa-ti spuna la randul lui " la multi ani ".

| BGI a răspuns:

Toate zdipele au innebunit cu Sf Valentin, Ziua Indragoprostilor, etc. Alta treaba nu aveti?

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Deacord! wauu e o tragedie go go paraseste-l. fratilor. e doar o zii banalawinking aa dc nu ia-ai spus tu lma!?laughing

| Zoozik a răspuns:

Hmmmm...probabil nu vrea sa deschida subiectul despre asa ceva pentru ca nu ti-a luat vreun cadou.ce sa zic... spune0i tu si vezi ce zice.

| adisuper a răspuns:

Simplu,poţi crede că este normal la cap.Nu există sfantul Valentin, această zi nu este cu nimic mai specială ca altele.

| alexsev a răspuns:

Asta este o tampenie de zi oh go on ar putea sa iti zica La multi ani! in cazul in care te cheama Valentina... daca va placeti unul pe celalalt arata'ti in alt mod.nu cred ca te va incalzii foarte tare un La multi aniwinking