| cristeaalexandra a întrebat:

Azi noapte am visat ca m-am sarutat cu fostul meu prieten cu toate ca eu nici nu ma gandisem la el inainte sa ma pun sa dorm.Cand ma saruta in vis parca ma saruta in realitate, zici ca era un sarut realsad ii simteam buzele si respiratia langa minesad
Oare ce o vrea sa semnifice acest vis?sadsa fie un semn ceva?sad

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Buna!
Aceste vise sunt dovada clara ca subconstientul tau lucreaza dupa voia inimii.
Mai ti la el, chiar daca tu ziua nu te gandesti la el sau nu faci nimic care sa-l implice.
Subconstientul tau stie asta si iti arata ca el e seful, indiferent cat ai vrea tu sa spui "Nu, nu-i asa".
Nu e niciun altfel de semn, decat daca esti superstitioasa. Momentan nu l-ai uitat definitiv si asta iti marcheaza mintea si sufletul.

O zi buna, poti intreba si aici :
http://educatiasexuala.ucoz.ro